- 68 szó0,3 perc olvasás
Intézményünk minden tanulójának, családjának és dolgozójának köszönjük az elmúlt tanév közös munkáját, kitartását és sok szép pillanatát. Kívánunk mindenkinek pihentető, élményekben gazdag, vidám nyári vakációt, sok feltöltődést és jó egészséget!
Szeptemberben újra találkozunk!
- 343 szó1,7 perc olvasás
Felejthetetlen élményekkel gazdagodtak végzős diákjaink a bankettjükön! A meghitt pillanatok egyik csúcspontja volt, amikor átvehették tarisznyáikat, melyek jelképesen is lezárják az elmúlt időszakot.
- 561 szó2,8 perc olvasás
Június 15-én 1. osztályos tanulóink egy vidám délelőttöt tölthettek a hódmezővásárhelyi Kindercity Játszóházban. A gyerekek nagy örömmel vették birtokba a játszóház játékait, és önfeledten próbálták ki a különböző mászókákat, csúszdákat, valamint az akadálypályákat.
- 713 szó3,6 perc olvasás
A tanév végéhez közeledve a 11/2. és a 3. osztály egy élményekben gazdag kiránduláson vett részt Algyőn. A nap fő programja a túrakenuzás volt, amely során a tanulók nemcsak a vízi sportok szépségeivel ismerkedhettek meg, hanem a csapatmunka és az együttműködés fontosságát is megtapasztalhatták.
- 363 szó1,8 perc olvasás
2026. 06. 04-én nyolc szakiskolás tanulónk lépett színpadra a bajai művelődési házban. A fiatalok izgatottan utaztak Bajára, hogy részt vegyenek a Ritmusvarázs – Lépjünk együtt! Készségfejlesztő Iskolák Első Országos Tánctalálkozóján.
- 196 szó1,5 perc olvasás
Júniusban több alkalommal is várják a véradókat a Kórház Véradójában és a Főnix Sport Centerben. A véradás nemcsak életmentő segítség, hanem ajándékokkal is jár: minden véradó Safari belépőt és egy csomag paradicsomot kap. Csatlakozz Te is, és segíts, hogy elegendő vér álljon rendelkezésre a betegek gyógyításához!
- 1092 szó5,5 perc olvasás
Intézményünkben már hagyománnyá vált a gyermeknap közös megünneplése. Idén különleges helyszínen, az Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark területén tölthették ezt a napot tanulóink és az őket kísérő pedagógusok, segítő munkatársak.
- 550 szó2,8 perc olvasás
A tanév utolsó versenyére 2026. május 28-án került sor Budapesten, ahol az MSOSZ által szervezett országos teniszbajnokságon vettünk részt. A rangos megmérettetésen több mint 60 versenyző ragadott teniszütőt, iskolánkat pedig 8 tanuló képviselte.
- 361 szó1,8 perc olvasás
2026. május 28-án szeretettel adtuk át a Csodaház Nappali Fejlesztő és Foglalkoztató Intézmény gyermekei számára a Kozmutza Flóra Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Kollégium, EGYMI tanulói által nagy gondossággal nevelt virágokat.









