• 247 szó1,2 perc olvasás

    Az MSOSZ országos versenyét a Budapesten, a Bókay-kertben rendezték meg, ahol az esemény őszi időpontjához illeszkedve fedett sátor biztosította az ideális körülményeket. A piros pályán a kezdők játékos formában, míg a narancs pályán a haladóbb versenyzők mérhették össze tudásukat.

    Tovább olvasom
  • 337 szó1,7 perc olvasás

    Az elmúlt két hét során valósult meg intézményünkben az „Őszi kincsek laborja” nevezetű program, melynek keretében a tanulók játékos és szemléletes módon ismerkedhettek különféle magokkal és a csírázás folyamatával.

    Tovább olvasom
  • 193 szó1 perc olvasás

    Iskolánk három gyógypedagógusa – Szarkáné Makó Éva, Tóth Dorottya és Simon Emese – 2025. november 22-én sikeresen elvégezte „A hangtálak- és a rezgésterápiás eszközök felhasználása az oktató-nevelő munkában – az óvodáskortól a felnőttkorig” című továbbképzést.

    Tovább olvasom
  • 275 szó1,4 perc olvasás

    A programot azzal a céllal indítottuk el, hogy támogassuk a készségfejlesztő iskolai tanulóinkat és szüleiket az iskola utáni életre való felkészülésben, valamint segítséget nyújtsunk a jövővel kapcsolatos tájékozódásban és tervezésben.

    Tovább olvasom
  • 185 szó0,9 perc olvasás

    November 21-én szakmai nap keretében előadást tartott Csúzdi Beáta gyógypedagógus a készségfejlesztő iskolai munkaközösség számára. A program során a 9. és 10. évfolyam számolás–mérés, valamint kommunikáció tantárgyaihoz tartozó év végi felmérők használati útmutatóját beszélték át közösen a munkaközösségi tagok.

    Tovább olvasom
  • 316 szó1,6 perc olvasás

    November 18-án intézményünk 7. évfolyama a Lázár Ervin Program kereteiben megtekinthette a Magyarock Dalszínház Színházi Egyesület előadásában A kőszivű ember fiai című színházművészeti produkciót, melynek helyszíne a Németh László Gimnázium, Általános Iskola sportcsarnoka volt.

    Tovább olvasom
  • 433 szó2,2 perc olvasás

    „Jövőkép az iskola után„ Együtt a szülőkkel felnőtt ellátó intézmények bemutatása, látogatása programsorozat idei első rendezvényére invitálta az érdeklődő szülőket, törvényes képviselőket, hozzátartozókat a készségfejlesztő iskolai munkacsoport gyógypedagógusai 2025. november 14-én, pénteken 14:00 órai kezdettel.

    Tovább olvasom
  • 129 szó0,6 perc olvasás

    Az Egyesült Arab Emírségekben, Abu Dhabi városában rendezték meg novemberben az idei WAKO kick-box világbajnokságot, amelyen a magyar válogatott tagjaként intézményünk gyógypedagógusa, Zsarkó Dániel Péter is rajthoz állt.

    Tovább olvasom
  • 504 szó2,5 perc olvasás

    Márton napi mulatságot tartott a három óvodai csoport. Mozgásos ügyességi feladatokat próbálhattak ki a kicsik mindenféle libás témakörben.

    Tovább olvasom