- 180 szó0,9 perc olvasás
A tanítási év első tanítási napja 2024. szeptember 2. (hétfő), az utolsó tanítási nap 2025. június 20. (péntek).
- 197 szó1 perc olvasás
A 2024/25-ös tanév tanévnyitó ünnepségét 2024. szeptember 2. napján (hétfőn) 8.00 órai kezdettel tartjuk, melyen a szülők/törvényes képviselők megjelenésére, továbbá együttműködésükre is számítunk a minél zökkenőmentesebb tanévkezdés érdekében.
- 111 szó0,6 perc olvasás
2024. SZEPTEMBER 10. NAPJÁN tartják 32. alkalommal a Fővárosi Állat- és Növénykertben a sérült gyermekek napját, amelyre az ország minden részéből több ezer résztvevőt várnak.
- 146 szó0,7 perc olvasás
A korábbi évekhez hasonlóan ismét megszervezzük 2024. augusztus 30. napjára a 15:00 órakor kezdődő előadásra a közös cirkuszlátogatást az általános iskolás kitűnő tanulóink számára, akik a tanév végén jegyet, ingyenes részvételi lehetőséget kaptak a kiemelkedő tanulmányi munkájuk elismeréséért.
- 232 szó1,2 perc olvasás
Tanulóink részt vettek A Zöld Kapocs Környezeti Nevelők Környezetvédelmi Világnap alkalmából meghirdetett ”Virágos iskola” című fotópályázaton.
- 56 szó0,3 perc olvasás
A Lázár Ervin Program keretein belül intézményünk első osztályos tanulóinak lehetősége nyílt megtekinteni a "Lélekmadár" c. előadást a Hódtói Sportcsarnokban. Nagy élmény volt mindenki számára.
Nagyon szépen köszönjük a lehetőséget!
- 299 szó1,5 perc olvasás
2024. május 29-én a 4., 9. és a 10. osztállyal Budapestre utaztunk. Megtekintettük a Természettudományi Múzeum kiállításait, mely minden tanulónk tetszését elnyerte. Később elsétáltunk a Corvin Plázába is, ahol finomat ebédeltünk. Kirándulásunk fontos állomása volt a Nem Adom Fel Kávézó meglátogatása, mellyel szerettük volna megmutatni tanulóinknak, hogy milyen lehetőségeik vannak a készségfejlesztő iskola elvégzése után. A nap végén az Orczy-kertben pihentünk, fagylaltoztunk. Fáradtan, de sok élménnyel tértünk haza erről a tartalmas kirándulásról.
- 564 szó2,8 perc olvasás
Iskolánk kertjében megkezdődtek a tavaszi munkálatok. Tanulóink örömmel vettek részt a különböző tevékenységek végzésében, például a fokhagyma és a vöröshagyma dugványozásában, illetve a retek, borsó vetésében. A földieper palánták ültetése és gyógynövények veteményezése is megtörtént. Ezen kívül a fiatalok részt vehettek még a levendula metszésében és hajtatásában, valamint az öntözési, gyomlálási tevékenységekben.
- 36 szó0,2 perc olvasás
Köszönetünket szeretnénk kifejezni minden Támogatónak, aki hozzájárult gyermekeink, tanulóink karácsonyi öröméhez.
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Eredményes Új Esztendőt kívánunk!









